Pharmaid Nail körömerősítő gél keratinnal 60 ml
2.380 Ft
06 1 44 50 400

06 1 44 50 400

Rendelését telefonon is leadhatja, H-Cs: 9-18 óráig, Péntek: 9-15 óráig!
Villámgyors szállítás

Villámgyors szállítás

Csomagját akár 1 munkanapon belül kiszállítjuk a megadott címre!
Hűségpontok

Hűségpontok

Regisztráljon, gyűjtse a hűségpontokat és váltsa be következő vásárlásánál!
Vitalitás Klub

Vitalitás Klub

Vásároljon klubtagként 10% kedvezménnyel, díjmentes szállítással!

Pharmaid Nail körömerősítő gél keratinnal 60 ml

Elérhetőség: Kérjen értesítőt!
Hűségpontok: i
96
Várható szállítás: 2026. február 11.
Gyártó: Pharmaid
Cikkszám: PHR130
Átlagos értékelés: (1)
Kívánságlistára teszem
2.380 Ft
Kiegészítő termékek:

Termék leírás

A Pharmaid keratinos körömgél erősíti és hidratálja a körmöket. A-, E-vitamin és Panthenol tartalmának köszönhetően táplálja és erősíti a körmöt, különösen akkor ha vékony és törékeny. A keratin aminosavaknak és szilikonfehérje komplexnek köszönhetően kiegyenlíti a köröm egyenetlenségeit és védőréteget képez a köröm köré, így elkerülhető a hámlás és a töredezés. Tartalmaz Zöld tea és Bambusz kivonatot. Ezek a hidratáló összetevők biztosítják a szükséges nedvességet a körömnek és környezetének. Gyorsítja a körömnövekedést és növeli a körmök természetes fényét.

Nem tartalmaz formaldehydet, Toluenet és DBP-t.

Használati utasítás

A terméket tiszta körmön alkalmazza. A megfelelő mennyiséget egyenletesen vigye fel a körmökre és a környező területre, majd óvatosan dörzsölje be. Ideális esetben hetente 3-4 alkalommal használja, miután eltávolította a körömlakkot a körmeiről. 

Összetevők

aqua, glyceryl betaine/polyacrylic acid esters, glycerin, phenoxyethanol, ethylhelylglycerin, hydrolyzed wheat protein PG-propyl silanetriol, keratin aminoacids, camelia sinensis leaf extract, butylene glycol, bambusa vulgaris leaf/stem extract polysorbate 20, retinyl palmitate, tocopherol acetate, linolenic acid, panthenol, sodium hydroxide, carbomer, parfum, disodium EDTA.

Kiszerelés

60 ml

Vásárlóink véleménye

5.00
1 értékelés
1
0
0
0
0
Írja meg véleményét!
2020. 04. 14. Igazolt vásárlás
Nagyon megvagyok elégedve a termékkel . Pár hete használom és már javul a körmöm állapota. Kevésbé töredezik és erössebb . Ajánlom mindenkinek. Már két ismerösöm is megrendelte. Köszönöm.